Наш будинок

Наш будинок розташований в чудовому місці – в Києві на Оболоні, на правому березі Дніпра, за адресою: проспект Героїв Сталінграда, 4. Він є одним з будинків нової забудови, яка в свій час отримала неофіційну назву – Оазис. Поряд: затишна оболонська набережна, красивий та сучасний парк Наталка, нові житлові комплекси: Парус та Паркстоун.

Будинок являє собою єдину забудову, яка утворена з дев’яти корпусів, які об’єднані спільною прибудинковою територією, елементами благоустрою, обладнанням, єдиною інженерною інфраструктурою, мають єдині вузли обліку постачання: води, тепла та електроенергії та вбудований в нього напівпідземний паркінг, розміщений під дворовою територією Будинку, а частково – і під житловим Будинком. Будинок, за виключенням напівпідземного паркінгу, побудовано на кошти співвласників Будинку згідно договорів інвестування в нерухомість і він є власнісністю співвласників Будинку. Квартири та нежитлові приміщення, збудовані згідно окремих договорів інвестування є приватною власністю відповідних співвласників Будинку, вся інша частина Будинку є спільною власністю співвласників Будинку.  Власники квартир та нежитлових приміщень об’єднались і в 2016 році заснували Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Оазис 4».

Напівпідземний паркінг призначений для задоволення потреб мешканців Будинку в зберіганні автотранспорту. Його побудовано на кошти співвласників паркінгу згідно договорів інвестування в нерухомість і він є власнісністю співвласників паркінгу.

Співвласники паркінгу не входять в склад Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Оазис 4». Вони розпоряджаються своєю власністю, проводячи загальні збори власників машино-місць.

(Ця публікація перебуває в стадії редагування)