Об’єднання

Наше Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Оазис 4» було засноване завдяки згуртованій команді активістів будинку Героїв Сталінграда, 4, які у листопаді 2015 року створили ініціативну групу та дружно почали будувати фундамент нашого Об’єднання для забезпечення комфортних умов проживання у нашому будинку. Кожен крок по досягненню мети робився публічно, з широким обговоренням на форумах, та соціальних мережах. Для цього на перших порах було використано сайт http://oasis.mdom.kiev.ua/osbb/oasis4/

Власники квартир та приміщень будинку повірили, а щирість намірів ініціаторів і дружно підтримали цей проект на установчих зборах у травні 2016.

В нашому будинку є напівпідземний паркінг, власники машино–місць якого, згідно закону про ОСББ не мали права приймати участь в заснуванні ОСББ «Оазис 4», але і вони об’єднались і передали паркінг на обслуговування в ОСББ «Оазис 4».

Головною метою нашої взаємодії в користуванні та розпорядженні нашим спільним майном, є знаходження таких методів взаємної комунікації, які б давали нам можливості для комфортного, поважного обговорення наших загальних питань та проблем, прийняття ефективних спільних рішень.

Основними засобами в реалізації  цієї мети є: живе особисте спілкування, цей сайт і його важлива частина – Форум, групи та чати в соціальних мережах та відповідних платформах.

Важливими умовами в здійсненні цих комунікацій є розроблені нами Правила спілкування.

Просимо неухильно виконувати ці правила!