Статус паркінгу в складі будинку

Просмотр 1 ветки ответов
 • Автор
  Сообщения
  • #14546
   adminOasis4
   Хранитель

   В багатоквартирному будинку по проспекту Героїв Сталінграда № 4 вбудовано напівпідземний паркінг. Весь паркінг розміщений на прибудинковій території багатоквартирного будинку і окремої території, яка б могла бути віднесена тільки для паркінгу він не має. Його вбудовано в житловий будинок таким чином, що його підземний поверх розміщений під дворовою територією будинку, а частково – і під житловим будинком, наземний поверх займає частину двору і частково – простір під житловим будинком. Верхнє перекриття паркінгу одночасно є і дворовою територією житлового будинку, а його стіни є стінами житлового будинку. Всі виїзди та виходи Паркінгу виходять в двір житлового будинку. В нього немає жодної частини, яка б виходила за межі двору і будинку.
   Але, прийняття в експлуатацію закінченного будівництвом цього паркінгу здійснювалось окремо від корпусів будинку, як окрема споруда. Все це поставило низку питань в визначенні статусу паркінгу в складі будинку:
   – Паркінг є частиною будинку, чи окремою спорудою?
   – Яке відношення мають співвласники будинку до паркінгу?
   – Яке відношення має ОСББ “Оазис 4” до паркінгу?

  • #15031
   Val.S
   Участник

   – Паркінг є частиною будинку, чи окремою спорудою?- Паркінг – це частина будинку
   – Яке відношення мають співвласники будинку до паркінгу? – Жодного. Власники машиномісць мають проводити власні загальні збори як уособлений об’єкт нерухомості та обирати порядок обслуговування та кошторис на це обслуговування.
   – Яке відношення має ОСББ “Оазис 4” до паркінгу? – жодного.

Просмотр 1 ветки ответов
 • Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.