Правила спілкування

Надзвичайно важливими в нашому суспільстві є відповідні умови комунікації, спілкування. Важливо забезпечити такі умови, які забезпечують комфортне, ділове, конструктивне вирішення всіх питань нашого спільного проживання з належним рівнем ввічливості й поваги один до одного. Для вільного, відкритого й взаємо поважного обговорення актуальних питань в створених в рамках нашого Об’єднання різного виду чатах (Форуми цього сайту, чати в: Вайбері, Телеграмі та інших платформ) встановлені ці правила. Хто не згодні з цими правилами, може покинути чат. Хто не поважає ці правила і не покидає чат, може бути видалений адміністратором.
       Тож, ці правила такі:
  1. Учасниками чату мають бути ідентифіковані особи із складу нашої спільноти (співвласники будинку, паркінгу та пов’язані з ними особи). Анонімні учасники, тролі до участі в чаті не допускаються.
  2. Заборонено вживати нецензурну лексику та ображати інших учасників дискусії.
  3. У спілкуванні учасники мають ставитися один до одного із взаємною повагою, неприпустимою є зневага до іншого. Учасники мають бути толерантними та розуміти, що точка зору іншого, що є відмінною від їхньої, не завжди є неправильною – вона просто інша.
  4. Спілкування в чаті має бути лаконічним, діловим, конкретно орієнтованим на вирішення обговорюваного питання. Засмічення обговорюваного питання спамом, тролінгом, іншою, не маючою відношення до обговорюваного питання інформацією не допустимо.
  5. Публікація рекламних та інших сторонніх матеріалів не допустима. В загальних чатах допустимими можуть бути об’яви стосовно купівлі, чи продажу нерухомості, обмін інформацією стосовно комунальних послуг, обслуговуючого персоналу та інших актуальних питань, які допустимі, корисні й цікаві в ключі спільних інтересів.
  6. Недопустимо публікувати безпідставні звинувачення, завідомо недостовірну, або не провірену інформацію, публічне з’ясування особистих відносин.
  7. Заборонено використовувати телефонні номери учасників чату в комерційних цілях та/або передавати їх третім особам без погодження відповідних учасників.
  8. Під час спілкування в чаті заборонено розпалювати ворожнечу між учасниками, провокувати конфліктні ситуації, тощо.
 
Ці Правила є простими та зрозумілими, але головне – обов’язковими для всіх учасників чатів.            Вони мають зробити спілкування у чаті приємним для всіх, тож давайте їх виконувати разом.